SPOLEČNOST

Challenge PT (Czech) s.r.o. je nyní MORAVIA ŘETĚZY a.s.

Challenge PT (Czech) s.r.o.

Firma Challenge PT (Czech) s.r.o. působila na českém a slovenském trhu jako pobočka mezinárodní skupiny Challenge Group od roku 2007. 

V roce 2015 ukončila svou činnost a veškeré její aktivity převzala společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s., která je zároveň oficiálním distributorem značky Challenge PT na českém, slovenském a polském trhu a vedle vlastního výrobního programu nabízí kompletní sortiment zn. Challenge PT.

MORAVIA ŘETĚZY a.s.

Společnost MORAVIA ŘETĚZY a.s. je předním českým výrobcem řetězových a ozubených převodů. Na českém i zahraničním trhu působíme již více než 19 let.

Naše výrobní aktivity se realizují ve třech produktových oblastech:

  • Řetězové převody - vyrábíme a dodáváme průmyslové řetězy, zejména dopravní řetězy a válečkové řetězy, gallovy řetězy, různé speciální řetězy, řetězová kola
  • Ozubené převody - ozubená kola, pastorky, ozubené hřebeny a tyče, ozubené řemenice pro řemenové převody
  • Zakázkové kovoobrábění - vyrábíme strojírenské díly dle speciálních požadavků našich zákazníků, např. rotační ocelové díly, prvky hydraulických a dopravních systémů, pojezdová kola, hřídele, příruby a jiné soustružené a frézované díly.

Více o společnosti MORAVIA ŘETĚZY a.s. zde >>>>

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti